Zamestnáva Vás v súčasnosti niektorá z týchto manažérskych tém?

• Zlé medziľudské vzťahy na pracovisku.
• Málo motivovaní zamestnanci.
• Organizačné zmeny a s tým spojená neistota.
• Dosiahli ste vrchol kariéry a našli ste tam prázdno. Čo ďalej?
• Zložité manažérske rozhodnutie s ďalekosiahlými následkami.
 

Niektorí šéfovia si riešia všetky problémy sami. Väčšina šéfov sa ale o tých zložitejších radí so svojimi kolegami, nadriadenými, či podriadenými.

Čoraz častejšie využívajú aj služby externých poradcov, mentorov a koučov.

Výhodou externého kouča je to, že nie je celú dobu ponorený do problému, nie je ovplyvnený rôznymi tlakmi a tak vidí klientove veci jasnejšie a s nadhľadom.
 

Ja som externých koučov či mentorov úspešne využíval už pred 20 rokmi, ešte ako predseda predstavenstva Sokolovských strojíren, či ako riaditeľ marketingu Wüstenrotu v Prahe. A využívam ich úspešne aj teraz, napriek tomu, že som sám koučom. Je to totiž veľmi efektívny nástroj, ako sa pohnúť dopredu.

Šéfovia si vyberajú koučov rôznymi spôsobmi. Najistejší je taký, že si o ňom zistia bližšie informácie a jeho koučovanie si vyskúšajú naživo.
 

Preto som sa rozhodol piatim z Vás ponúknuť mimoriadnu príležitosť osobne si vyskúšať moje koučovanie bezplatne.

Na našej spoločnej konzultácii sa stane toto:
1, vytvoríte si kryštálovo jasnú predstavu, ako problém riešiť,
2, pomenujete hlavné prekážky, ktoré Vám bránia v jeho riešení, a
3, pocítite prílev chuti a energie pustiť sa do jeho riešenia.

 

 

Vyplňte tento dotazník a piati z Vás dostanú moju osobnú 2 hodinovú konzultáciu v hodnete 600,- € bezplatne. Podmienkou získania konzultácie je, že po jej skončení mi napíšete hodnotenie (kladné, či záporné), ktoré môžem použiť na svojom webe.
 

Možno sa pýtate, prečo to robím? Odpoveď je jednoduchá – to je spôsob, ako získavam top klientov.

Táto úvodná konzultácia sa volá „Prvý krok“. Ak sa Vám bude páčiť (a ja zo skúseností viem, že väčšine z Vás sa páčiť bude), tak Vám navrhnem „Ďalšie kroky“ na vyriešenie Vašich manažérskych výziev. Tie už platené sú.
 

Pre koho je táto konzultácia určená:
Pre šéfov, ktorí chcú veľa, ktorí hľadajú spôsoby, ako sa s partnermi, spolupracovníkmi a klientmi dohodnúť na vzájomne výhodnej spolupráci a šéfov, ktorí hľadajú najlepšie možné riešenie svojich manažérskych výziev.
 

Pre koho táto konzultácia určená nie je:
Pre šéfov, ktorí chcú všetko, ktorí hľadajú spôsoby, ako partnerov, spolupracovníkov a klientov zahnať do kúta a tam ich zlomiť a pre šéfov, ktorí hľadajú spôsob, ako vždy presadiť svoje riešenie problémov.
 

Upozornenie.
Možnosť prihlásiť sa na moju bezplatnú 2 hodinovú konzultáciu u Vás v spoločnosti je časovo aj množstevne obmedzená.

Vyplniť dotazník môžete len do štvrtka 23.3.2017 do 24:00 hod.
Termín bezplatnej konzultácie u Vás v spoločnosti ponúknem iba piatim z Vás.
 

Čo o mojom poradenstve hovoria iní?

Ing. Vlastimil Navrátil, generálny riaditeľ České podnikatelské pojišťovny a.s. Praha (od 1995 do 2005), ktorému som robil poradcu 3+ roky o mojom poadenstve povedal:

„Největší přínos byl v kreativitě, nápadech v oblasti marketingu, které vedli k dlouhodobým obchodním výsledkům. … naše pojišťovna se stala třetím největším pojistitelem povinného ručení automobilů (PZP) v ČR.“
 


 

Riešenie Vašich manažérskych výziev – lepšie medziľudské vzťahy, lepšia motivácia ľudí, i Vaša osobná motivácia je na dosah ruky. Stačí vyplniť dotazník do štvrtka 23.3.2017 tu >>>
 

Alexander Birčák
Prajem Vám úspešný deň.
S pozdravom,

RNDr. Alexander Birčák
Manažérsky kouč a školiteľ.

Albisa s.r.o.

Albisa s.r.o.
 

PS: Túto ponuku bezplatnej konzultácie posielam na 3.000+ emailov v mojej databáze a ponúkam iba 5 bezplatných konzultácií. Ak chcete niečo vo svojom živote zmeniť, teraz je tá správna chvíľa vyplniť dotazník a urobiť „Prvý krok“ >>>.