Chcete patriť medzi špičku?

Dobrý deň,

včera som Vám písal o jedinečnej možnosti zúčastniť sa môjho najpredávanejšieho manažérskeho školenia „Čo robia úspešní, aby boli úspešní“ >>> ako poďakovanie za to, že čítate tieto emaily a vzdelávate sa.

Chcem si byť istý, že sa k Vám včerajší email dostal a čítali ste ho, pretože šanca zúčastniť sa ho za polovičnú cenu vyprší už v pondelok 10.6.2013 o polnoci a táto akcia sa už nebude opakovať.

Kedy a kde sa školenie koná:
Bratislava, utorok 18.6.2013, od 9.00 do 16.00 hod.
Praha, štvrtok 20.6.2013, od 9.00 do 16.00 hod.
Cena pre Vás namiesto 220,- €, iba 110,- €.
 
Túto akciu robím emailom IBA PRE VÁS, pretože ste v mojej databáze. Je to poďakovanie za to, že ste so mnou a chcete osobnostne rásť, byť na špici a dosahovať úspech v práci i v živote zmenou svojho myslenia.

Zaistite si svoju účasť na školení s 50% zľavou skôr, ako sa po nich zapráši. Pokračujte tu >>>
 

 
Ako účastník tejto akcie naviac dostanete TRI skvelé bonusy!
 
1. Moju knihu “Příručka úspěšných”, v hodnote 5,90 €, kde som popísal podstatné veci a techniky, ktoré potrebujete vedieť, ak riešite nejaký zamotaný problém. Podtitulok knihy znie: “Sedm rad k řešení každého problému.” Ukážku knihy zdarma si stiahnite tu >>>

2. Zľavu na akékoľvek iné moje školenie podľa Vášho výberu v hodnote 60,- €.

3. Hodinovú osobnú / Skype konzultáciu určenú na riešenie Vašich osobných, alebo pracovných záležitostí v hodnote 100,- €.
 

Za školenie zaplatíte 110,- € a k tomu získate zľavy a bonusy v celkovej hodnote 275,- €.
 

Lepšie to už byť ani nemôže :-). Za tak malú investíciu som svoje know-how ešte nikdy neposkytol. Pondelok sa blíži, objednajte si školenie s 50% zľavou hneď teraz tu >>>. Vaše heslo pre získanie zľavy je: Spravodaj.
 
Do skorého počutia.
 

Alexander Birčák

PS: Táto predprázdninová akcia definitívne končí už o tri dni – v pondelok 10.6.2013 o polnoci. Niekto múdry povedal, že úspech je nevyhnutný, ak viete, čo máte v pravej chvíli urobiť. Získajte novú inšpiráciu a energiu v duchu týchto slov a prihláste sa na unikátne manažérske školenie „Čo robia úspešní, aby boli úspešní.“ Teraz je pre Vás ten správny čas, prihláste sa tu >>>
 

Zanechaj komentár