Čo robia úspešní na INNER WINNER festivale?

Niektorí na tomto festivale osobnostného rastu prednášajú.
 
Iní tam hľadajú inšpiráciu, pobavenie, či relaxáciu. Pre úspešných ľudí je charakteristické, že hľadajú nové podnety.
 
Ste úspešní, ale aj tak sa nájdu oblasti vo Vašom živote, kde by ste uvítali zlepšenie? Chcete zlepšiť svoje vzťahy doma i na pracovisku? Chcete zlepšiť svoje pracovné výsledky? Alebo je vzdelávanie zamestnancov vo Vašej pracovnej náplni? Potom je pre Vás festival INNER WINNER tým správnym podujatím.
 
Festival sa koná v dňoch 12.-14.4.2013 (piatok – nedeľa) v Bratislave. Jeho program je plný zaujímavých lektorov a tém, viac na: www.inner-winner.sk/program

 
Medzi hviezdami na festivale sa predstaví Rachel Elnaugh (UK), John Williams (UK) a tiež slovenská a česká špička profesionálnych lektorov, koučov a odborníkov.
 
Moja 1,5 hodinová prednáška s názvom Čo robia úspešní, aby boli úspešní sa uskutoční
v nedeľu 14.4.2013 od 16.30 do 18.00 hod.

 
Každé ráno festivalu odštartuje korporátnym bubnovaním a smiechológiou.

Počas troch dní zažijete 36 interaktívnych workshopov v troch sálach. Oddýchnete si a zrelaxujete v korporátnej čajovni. V piatok večer Vás čaká spoločne veľká Smiechopárty a v sobotu je pripravené prekvapenie v podobe večerného inšpiratívneho fóra.

Taktiež sa môžete opäť tešiť na projekt Koučovacia zóna. V spolupráci s ICF (medzinárodnou asociáciou koučov) a SAKO (Slovenskou asociáciou koučov) máte možnosť zažiť na vlastnej koži bezplatné koučovanie s certifikovanými koučmi počas festivalu.

Cena 1-dňovej vstupenky je 80,-€, cena 3-dňovej vstupenky je 180,- €. Viac informácií o firemných balíkoch a objednávku nájdete tu: www.inner-winner.sk/vstupenky

Zľava 15% z ceny vstupenky platí pri nákupe do 15.2.2013.

Vstupenky z firemných balíkov sú prenosné. Na 6 lístkov sa môže festivalu zúčastniť aj 20 pracovníkov z Vašej spoločnosti.

 
Alexander Birčák
S pozdravom,
 

 
RNDr. Alexander Birčák
Konateľ spoločnosti a lektor
Albisa s.r.o.
 
Mob: +421 904 864 912
 

 

 
PS: Zaujíma Vás plné znenie školenia, Čo robia úspešní, aby boli úspešní? (Trvanie 6 hodín, vrátanie praktických cvičení.) Potom príďte na moje rovnomenné školenie vo štvrtok 11.4.2013 do Bratislavy.

PS 2: Termíny otvorených školení do letných prázdnin nájde tu…:

 

Zanechaj komentár