PRÍRUČKA ÚSPEŠNYCH

PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH

Alebo Sedem rád na riešenie každého problému.

Stiahnite si ukážku knihy ZDARMA.

 

ISBN: 978-80-89426-15-7

Anotácia:
Všetko, čo sa môže pokaziť – sa pokazí. Čo sa nemôže pokaziť, sa pokazí tiež. Problémy sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Ako emócie ovplyvňujú naše vzťahy, zdravie, prácu? Čo robia úspešní ľudia inak, že riešia svoje problémy úspešne?

Poradca a kouč Alexander Birčák na základe svojich mnohoročných skúseností zovšeobecnil, ako naše problémy vznikajú. Popisuje rozdiely medzi intuitívnym a rozumovým riešením problémov, spoliehaním na iných ľudí a spoliehaním na nadprirodzeno.

Potom sa dozviete, do akých stavov mysli sa môžete pri riešení problémov dostať, aké podoby môže mať vaša schopnosť riešiť problémy a aké psychické bloky vás pri tom môžu obmedzovať. Na záver sa dozviete, akými etapami ľudia prechádzajú pri spracovaní problémov a sedem užitočných rád na ich riešenie.

Väzba paperback, počet strán 64, formát 149 x 209 mm, ukážka knihy je v slovenčine, papierová kniha je v českom znení.
 

Zadajte Váš email, kam Vám zašleme e-ukážku z priručky zdarma a tiež pravidelné informácie o osobnom rozvoji:


 

Ak si chcete knihu rovno kúpiť, kliknite tu >>>

 

 

Čo o knihe napísali odborníci i neodborníci:

  • Táto príručka nevyrieši problémy za nás. Je to ale kompas, ktorý nám pomôže zorientovať sa, nájsť a vybrať si to najlepšie riešenie. Napokon, sme tvorcami svojho osudu a je na každom z nás, ako sa kto rozhodne.

JUDr. Martin Miller – Maťašeje, generálny riaditeľ UPC BROADBAND SLOVAKIA.

[accordian]
[toggle title=“Kliknite tu a prečítajte si ďalšie komentáre >>>“ open=“no“]

  • Je to malé, milé, geniálne dielko. Ľahké čítanie s vtipným “korením” a množstvom praktických rád. Nechýbajú logické zdôvodnenia a vysvetlenia vplyvu emócií pri riešení problémov. Odporúčam aj ako darček pre priateľov.

RNDr. Renáta Chamillová, riaditeľka Základnej školy s materskou školou.

  • Jasne, stručne a výstižne o sebakoučovaní. Na prečítanie stačí niekoľko desiatok minút. Užitočné je vracať sa neskôr ku kľúčovým pasážam a premýšľať a aplikovať na osobné situácie. Pre mnohých z nás sa môže táto minibiblia sebakoučovania stať dobrým spoločníkom.

PhDr. Jiří Zíka, Klinický psychológ – hypnoterapeut, lektor neurolingvistického programovania.

  • Zaujímavá kniha. Má zrozumiteľný jazyk, prezentuje viac faktov, ako “omáčky”, využíva štýl “priameho útoku na bránku”. Teší ma, že aj zložité psychologické koncepty sa dajú vysvetliť zrozumiteľným spôsobom.

Mgr. Alena Chomišáková, klinická psychologička.

  • Kniha je výborná, len je treba sa k nej častejšie vacať. Človek zabúda, čo si prečítal – ako v kuchárskej knihe. Recept si zapamätám na chvíľu, ale musím ju stále otvárať, keď chcem variť znova. Je super, i praktické príklady. Odporúčam.

Ing. Mgr. Jana Exelová, expert financií Západoslovenská energetika a.s.

  • Příručka úspěšných je napísaná veľmi pútavo. Nachádza sa v nej prepojenie teórie s praxou, čo je veľmi osožné. Odporúčam do každých rúk. Prečítanie netrvá dlho, avšak môže veľmi pomôcť.

Robert

  • Veľmi dobre sa číta, zaujímavé postrehy a príklady. Odporúčam vám ju. Veľmi mi táto kniha pomohla a verím, že pomôže aj ostatným čitateľom.

Martina

  • Dobre napísané, zrozumiteľné príklady, prekvapujúce postrehy o tom, ako fungujú naše emócie pri riešení problémov. Stálo to za to.

Jiří[/toggle]
[/accordian]

 

Čo si o knihe myslia riaditeľka Základnej školy a riaditeľ Partners Group SK?

Video s ich odpoveďami si prehrajte tu >>>