Manažérsky stres v čase korony

Doliehajú na vás zmeny spôsobené koronou, home office, neistota v práci, demotivovaní pracovníci, neustále sa meniaca situácia pri uvoľňovaní opatrení? Toto je stres, ktorému je dnes vystavená drvivá väčšina pracujúcej populácie, vrátane manažérov.

Veľký stres prepína naše mozgy do zvláštneho režimu, kedy spotrebovávame oveľa viac energie, ale pri tom riešime každodenné úlohy menej efektívne. Preto sme z toho oveľa viac unavení a to v nás náš stres ešte posilňuje. Takto sa vytvára začarovaný kruh, z ktorého nemôžeme nájsť cestu von.

Keď chceme pracovať na tom, čo v nás vyvoláva stres, je dôležité pomenovať si to, čo v nás vyvoláva ten stres. Keď sami seba nepoznáme, tak nemôžeme sami seba vedome zmeniť. Potom sme iba bábkou v rukách našich emócií, stresu a vonkajších okolností.
 

 

Dobrý a úspešný manažér

vyhorenie

.


Na to, aby sme boli dobrými a úspešnými manažérmi potrebujeme mať určité osobnostné kvality. A tie osobnostné kvality buď máme, alebo ich nemáme.

Ale aj keď tie manažérske kvality máme, to ešte neznamená, že ich vieme využívať efektívne.

Predstavte si, koľko stresu by vám ušetrilo, keby ste sa dozvedeli, že určité manažérske kvality nemáte a cena za to, aby ste ich rozvinuli je príliš vysoká. A vy sa namiesto stresovania rozhodnete robiť prácu, na ktorú máte talent a v ktorej budete oveľa efektívnejší, než v manažérskej pozícii.

Je možné, že manažérske kvality máte, ale neviete ich využívať efektívne. Predstavte si, že dostanete nástroj, pomocou ktorého si budete vedieť tie osobnostné kvality zefektívniť svojpomocne, alebo s pomocou skúseného odborníka.
 

 

Ako ovládnuť stres

Na to, aby ste mohli svoj manažérsky stres znížiť na prijateľnú hladinu je treba urobiť prvý krok – priznať si, že máte stresu priveľa.
 

Druhým krokom je vyhľadať si informácie, ako ten manažérsky stres dostať pod kontrolu.

Na webinári Manažérsky stres v čase korony sa dozviete o psychometrických nástrojoch, pomocou ktorých sa dokážete pozrieť pravde do očí a urobiť pragmatické kroky, ktoré váš stres dostanú na prijateľnú hodnotu.

Pred webinárom dostanete link na vyplnenie dotazníka s 16 otázkami, na základe ktorých vám vygenerujeme základnú verziu vášho osobnostného profilu. Tento profil vám pomenuje v hrubých rysoch možné príčiny vášho manažérskeho stresu.

Na webinári sa ďalej dozviete:
– ako pomenovať svoje silné stránky a možné slabiny,
– ako prekonať svoje slabiny pomocou svojich silných stránok,
– ako prekonať svoje slabiny samostatnou prácou na sebe,
– ako prekonať slabiny pomocou odborníka.

Cieľom webinára je zoznámiť vás s nástrojmi, pomocou ktorých dokážete sami pracovať so svojim stresom.
 

 

Prednáša:
RNDr. Alexander Birčák,
Manažérsky poradca a školiteľ.

(Bývalý riaditeľ marketingu Wüstenrotu Praha, bývalý riaditeľ marketingu Linde Gas Praha a bývalý predseda predstavenstva Sokolovských strojíren.)

Prečo prísť na školenia Alexandra Birčáka: čítajte viac >>>
 


 

 

Čo nám o školení napísali jeho účastníci:

– Objavné bolo zistenie, ako to funguje, keď je človek pod tlakom. Získala som iný pohľad na ľudí a silnejšie argumenty na prekonanie stresu. Zhrnula som si to do vety: Nie som na dovolenke, som pod tlakom, tak reagujem s odchýlkou. Ďakujem, pomáha mi to.
Renáta, riaditeľka školy.

– Workshop bol bohatý na informácie o osobnosti človeka a prepojený s praxou. Podporuje objektívny, nehodnotiaci prístup k ľuďom. Prebiehal v príjemnej a otvorenej atmosfére.
Mgr. Barbora V., HR Business partner.

– Na workshope som sa dozvedel veľa nových a zaujímavých vecí o sebe a o ľuďoch, s ktorými spolupracujem. Pomohlo mi to pochopiť zmýšľanie ľudí pri komunikácii. Určite mi to pomôže pri vedení ľudí.
Viktor Kovaľ, dispečer, Bukocel a.s.

 

Kedy sa koná toto online školenie:

Štvrtok 25.11.2021 od 14:00 – 16:00 h.

Toto školenie sa koná online. Emailom Vám pošlem link a návod na pripojenie sa do vysielania a tiež pracovné listy na poznámky, ktoré vám pred školením odporúčam vytlačiť.

Školenie je interaktívne. Maximálny počet účastníkov je 10 osôb.
 
 
Cena školenia: 59,- € (1 600 Kč)/osoba. Cena je konečná, nie sme platiteľmi DPH.

 

Zaujalo Vás toto školenie?
Využite Zľavu Predpredaj 30%.

Cena v Predpredaji je 39 € (1 100 Kč). Predpredaj končí vo štvrtok 18.11.2021 o polnoci.
 

Ako sa prihlásiť?

Za vstup na školenie môžete zaplatiť platobnou kartou stlačením oranžového tlačítka „Prihláste sa na školenie tu“, alebo bankovým prevodom.
 


 

Pre platbu bankovým prevodom použite „Prihlášku na online školenie“ tu dole. Po prihlásení vám do ďalšieho pracovného dňa vystavíme zálohovú faktúru, ktorú uhradíte pred školením. Po školení vám pošleme riadnu zúčtovaciu faktúru.
 

  Prihláška na online webinár:

  Manažérsky stres v čase korony

  Štvrtok 25.11.2021 od 14:00 – 16:00 hod.

  Konečná cena 59,- € (1 600,- Kč)/osoba. (Nie sme platitelia DPH).
  Zľavu Predpredaj 30% Vám odpočítame pri včasnej platbe.


  Tu uveďte svoje osobné a firemné údaje:

  Meno, priezvisko a titul účastníka: (požadované)

  Funkcia v spoločnosti:

  Obchodné meno spoločnosti:

  Sídlo spoločnosti - adresa (ulica, číslo, PSČ, obec):

  IČO:

  DIČ/ IČ DPH:

  Telefón (povinné):

  Váš email (povinné):

  Poznámka:

  Zaslaním tejto prihlášky súhlasím s tu uvedenými Obchodnými podmienkami školenia >>> a s Ochranou osobných údajov >>>

  Ak ste prihlášku vyplnili správne, objaví sa pod tlačítkom dole potvrdenie o jej prijatí. Ak nevyplníte všetky požadované položky, objaví sa tam výzva k ich oprave.