Life koučing

LIFE koučing – koučing životných situácií

Osobná konzultácia

prebieha v príjemnom a diskrétnom prostredí – v kancelárii poradcu a trvá asi 60 minút. Konzultáciu je možné uskutočniť aj cez Skype.

Klient popíše svoje problémy a tiež cieľ, ktorý chce pomocou koučovania dosiahnúť.

Kouč mu kladie otázky, ktoré mu pomôžu nájsť také riešenie svojej situácie, ktoré mu najviac vyhovuje.

Niekedy sa stáva, že klient je emočne zablokovaný a jeho problémy sú zapísané v jeho podvedomí. Vtedy kouč použije špeciálne techniky, ktoré tieto emočné bloky uvoľnia.

Viac si o emočnom odblokovaní a psychických blokoch prečítajte tu >>>

Klientove problémy obvykle vznikajú dlhšiu dobu a zasahujú rôzne oblasti jeho života. Preto aj ich riešenie obvykle vyžaduje viac konzultácií. Ak klient popíše cieľový stav, ktorý chce na konzultáciách dosiahnuť, viem mu približne povedať, koľko konzultácií bude potrebovať na jeho dosiahnutie. Nakoniec aj tak záleží na tom, ako klient spolupracuje na tvorbe svojej novej budúcnosti.

Práve preto je prvá konzultácia zdarma, aby som sa zoznámil s klientovými očakávaniami a aby som zoznámil klienta s ďalším postupom. Na základe prvej konzultácie mu potom navrhnem koučovací program šitý na mieru. Koučovací program spočíva v určitom počte stretnutí.
 

Prognóza.

Zvláštny druh konzultácie, pri ktorej klient kladie otázky ohľadom budúcnosti a ja mu intuitívne odpovedám. O prognózu môže klient požiadať v rámci koučovacieho programu, alebo v rámci konzultácie mimo koučovací program.
 

Konzultácie na diaľku.

Konzultáciu je možné uskutočniť aj cez Skype / telefón, jedná sa o inú podobu osobnej konzultácie.
 

Emočné odblokovanie na diaľku

vykonávam na základe telefonickej objednávky a platby vopred. Takéto odblokovanie je namáhavejšie a niekdy menej úspešné. Chýba mi tam spätná väzba od klienta počas rušenia emočných blokov. Využíva sa hlavne v akútnych prípadoch, keď nie je možné uskutočniť osobnú konzultáciu, alebo konzultáciu cez Skype.

Po odblokovaní na diaľku je vhodné čo najskôr prísť na kontrolu – osobnú konzultáciu.
 

Povedali o konzultáciách:

– Po niekoľkých návštevách u vás sa mi zlepšil zdravotný stav, zbavil som sa stresu a ujasnil som si, ako mám ďalej viesť svoju firmu. Branislav S.
 

– Manžel mával záchvaty zúrivosti a obviňoval ma, že ho chcem zabiť. Po troch mojich konzultáciách u vás sa ukľudnil a je ako vymenený. Helena S.
 

– Bola som už objednaná na rozbíjanie obličkových kameňov ultrazvukom. Dva dni po návšteve u vás mi žiadne kamene nenašli. Anna B.
 

– Synovca už 8x zavolali do nemocnice na transplantáciu srdca, ale vždy to z nejakého dôvodu nevyšlo. Sestra spočiatku tvojej pomoci neverila, ale po návšteve u teba sa ona upokojila a veci sa dali do pohybu. Synovec už má nové srdce a má sa veľmi dobre. Veľmi pekne ďakujem Anna S.
 

– Už dlhšiu dobu ma bolelo srdce, išlo mi z hrude vyskočiť. Bol som na rôznych vyšetreniach, aj v Bratislave, a všade mi povedali, že mám srdce zdravé. Počas návštevy u vás som pocítil úľavu na hrudi a odvtedy ma srdce už nebolí. Štefan J.
 

– Nejakú dobu ma bolel chrbát a bola som veľmi vyčerpaná. Po príchode z práce domov som rovno išla spať. Pri návšteve u teba sa mi veľmi uľavilo, únava prešla, aj bolesť chrbta. Pochopila som, čo robím v práci zle, kde mi uniká moja energia a zmenila som to. Alena C.
 

RNDr. Alexander Birčák, kouč.
Objednajte sa na mob.: +421 904 964 912, v pracovné dni 8:00 – 15:00 hod.

Kancelária: Hviezdoslavova 2, 060 01 Kežmarok, Slovenská republika
 


Zväčšiť mapu