Online:
Ako prekonať SYNDRÓM VYHORENIA a depresie

 

Zažívate:
– Odpor, únavu a pokles výkonu v práci?
– Depresie a úzkosti?
– Poruchy pamäte, sústredenia, poruchy spánku?
– Telesné ťažkosti (trávenie, dýchanie, sexualita, srdce – cievy …)?
– Nespokojnosť a neschopnosť uvoľniť sa?
– Nadmerné užívanie návykových látok (alkohol, tabak, …)?
– Zníženie sebadôvery a poruchy v medziľudských vzťahoch?

Alebo ste už zo zamestnania kvôli vyhoreniu odišli?

Syndróm vyhorenia je stav úplnej psychickej i fyzickej vyčerpanosti, ktorý sa najčastejšie vyskytuje v profesiách, ktoré pracujú s inými ľuďmi. Alebo sú závislí na ich hodnotení.

Najdôležitejším činiteľom pri vzniku vyhorenia je chronický negatívny stres vychádzajúci z pracovnej činnosti, ku ktorému sa môže pridružiť záťaž z osobného života.
 

 

vyhorenie

.

Moje prvé vyhorenie

Vo svojom živote som zažil dve vyhorenia. Prvé v pozícii riaditeľa marketingu Linde Technoplyn v Prahe, druhé v pozícii kouča na Slovensku.

Pri prvom vyhorení sa u mňa skombinovali tri negatívne faktory – v priebehu jedného roka dramatický rozvod, prepustenie z riaditeľskej funkcie a smrť otca.

Dostal som sa do stavu totálneho vyhorenia, kedy sa mi nechcelo robiť vôbec nič, nič pre mňa nemalo zmysel. V Prahe ma už nič nedržalo a tak som sa vrátil na Slovensko.
 

V stave totálneho vyhorenia som sa nachádzal asi pol roka. Po pol roku ma od televízora zodvihla otázka – Čo som urobil zle, že sa môj mega úspešný život v Prahe zrútil ako domček z karát?

K riešeniu svojej situácie som sa postavil ako vedec (vyštudoval som vedecký smer mikrobiológiu): Zhromaždiť informácie, roztriediť informácie, vyvodiť zákonitosti a vytvoriť pracovný postup, ako tú situáciu riešiť.

Moje skúmanie ma priviedlo k štúdiu zvládania stresu, zvládania emócií a ku koučovaniu. Postavil som sa opäť na nohy a začal som sa venovať koučovaniu a emočnému odblokovaniu profesionálne.
 

 

Moje druhé vyhorenie

Po šiestich rokoch som ako kouč znova vyhorel. Obdobie môjho úplného vyhorenia a nechuti pokračovať v koučovaní trvalo asi 2 týždne. A priviedlo ma k radikálnemu rozhodnutiu, ktoré som si predtým nevedel vôbec predstaviť – skončil som s koučovaním.

Namiesto toho som sa vrátil do manažérskej funkcie ako externý riaditeľ marketingu.

Neskôr som na základe svojich skúseností začal školiť manažérov a zamestnancov o motivácii, komunikácii a zvládaní stresu. A vrátil som sa ku koučovaniu.
 

 

Svoje skúsenosti s prekonávaním svojho vyhorenia, aj vyhorenia mojich klientov som zhrnul do webinára „Ako prekonať Syndróm vyhorenia“.

Zoznámite sa tam s piatimi faktormi, ktoré buď vyhorenie spôsobujú, alebo nám vyhorenie pomôžu prekonať:

1. Ako sa cítime.
2. Ako súťažíme.
3. Ako myslíme.
4. Čo robíme.
5. Ako nás ovplyvňujú vzťahy.

Všetkých týchto päť faktorov navzájom súvisí a navzájom sa podporujú. Ak sa pokúsite zmeniť iba jeden, alebo niekoľko z týchto faktorov, ostatné faktory vás do vyhorenia stiahnu naspäť. Alebo vám zabránia dostať sa späť do bývalej formy.
 

Príďte na ONLINE prednášku, kde sa dozviete o nástrojoch, pomocou ktorých dokážete zmeniť všetkých päť faktorov a prekonať svoje vyhorenie.
 


 

Prednáša:
RNDr. Alexander Birčák, kouč a lektor.
(Bývalý riaditeľ marketingu Wüstenrotu Praha, bývalý riaditeľ marketingu Linde Gas Praha a bývalý predseda predstavenstva Sokolovských strojíren.)
 

Prečo prísť na školenia Alexandra Birčáka: čítajte viac >>>
 

Kedy a kde sa koná tento ONLINE webinár:

Štvrtok 9.12.2021 od 17:00 – 19:00 hod.

Toto školenie sa koná online prostredníctvom Skype. Emailom Vám pošlem návod na pripojenie sa do Skype vysielania a tiež pracovné listy na poznámky, ktoré vám pred školením odporúčam vytlačiť.

Školenie je interaktívne.
 

Cena školenia: 59,- € (cca 1 600,- Kč)/osoba. Cena je konečná, nie sme platiteľmi DPH.
 

 

Zaujalo Vás toto školenie? Využite Zľavu Predpredaj 30%.

Cena v Predpredaji je 39 € (cca 1 100,- Kč). Predpredaj končí v utorok 2.12.2021 o polnoci.

 
OBCHODNÉ PODMIENKY ŠKOLENIA: čítajte viac >>>
 

 

Ako sa prihlásiť?

Za vstup na školenie môžete zaplatiť platobnou kartou stlačením oranžového tlačítka „Prihláste sa na školenie tu“, alebo bankovým prevodom.
 


 

Pre platbu bankovým prevodom použite „Prihlášku na online školenie“ tu dole. Po prihlásení vám do ďalšieho pracovného dňa vystavíme zálohovú faktúru, ktorú uhradíte pred školením. Po školení vám pošleme riadnu zúčtovaciu faktúru.
 

  Prihláška na online školenie:

  Ako prekonať SYNDRÓM VYHORENIA a depresie

  Utorok 9.12.2021 od 17:00 – 19:00 hod.

  Konečná cena 59,- € (1 600,- Kč)/osoba. (Nie sme platitelia DPH).
  Zľavu Predpredaj 30% Vám odpočítame pri včasnej platbe.


  Tu uveďte svoje osobné a firemné údaje:

  Meno, priezvisko a titul účastníka: (požadované)

  Funkcia v spoločnosti:

  Obchodné meno spoločnosti:

  Sídlo spoločnosti - adresa (ulica, číslo, PSČ, obec):

  IČO:

  DIČ/ IČ DPH:

  Telefón (povinné):

  Váš email (povinné):

  Poznámka:

  Zaslaním tejto prihlášky súhlasím s tu uvedenými Obchodnými podmienkami školenia >>> a s Ochranou osobných údajov >>>

  Ak ste prihlášku vyplnili správne, objaví sa pod tlačítkom dole potvrdenie o jej prijatí. Ak nevyplníte všetky požadované položky, objaví sa tam výzva k ich oprave.