Optimistický darček na Vianoce.

Optimistický darček na Vianoce.

Optimistický darček na Vianoce.

Čítate radšej knihy a rady od teoretikov, alebo príbehy a rady ľudí z praxe?
 
Pred osemnástimi rokmi sa mi zrútil celý svet: Prepustili ma z riaditeľského miesta, manželka sa so mnou rozviedla a zabránila mi stretávať sa s deťmi.

Keď som si myslel, že je mi najhoršie, zomrel mi otec. Následoval prudký pád dole, až do syndrómu vyhorenia. Nechcelo sa mi robiť vôbec nič. Načo, aby som o pár rokov znovu zažil podobný pád?
 
Hľadal som pomoc u odborníkov – bezvýsledne. Tak som pár mesiacov nerobil nič, iba som pozeral na televízor. Od televízora ma zodvihla zvedavosť – čo som urobil zle, že sa môj tak megaúspešný život zrútil ako domček z kariet?
 
Začal som študovať rôzne návody na šťastný život – bibliu, psychotroniku a nakoniec psychológiu. A trvalo to sedem rokov, kým som na to prišiel.
 

 

Viete, aký je môj návod na šťastný život jednou vetou?

Prestaňte byť obeťou, staňte sa riešiteľom – zoberte svoj život do vlastných rúk a vytvárajte si SLOBODU MOŽNOSTÍ. To je obzvlášť nutné, ak máte pocit, že máte na výber medzi zlou a ešte horšou možnosťou.

 

Pýtate sa, či mi ten návod funguje?

Áno, funguje. Dnes mám druhú, lepšiu manželku, úspešné vzťahy s dcérami a skvelú prácu. Takto sa zmenil môj život po tom, čo som objavil sériu princípov, ktoré pomáhajú vyriešiť akýkoľvek problém. A tie princípy som popísal v knihe „Příručka úspěšných“
 

V knihe sa dozviete:
– Ako zistíte, že ste sa stali obeťou.
– Ako zobrať svoj život do vlastných rúk a dosiahnúť čo chcete.
– Ako si vytvárať SLOBODU MOŽNOSTÍ, aby ste sa vedeli vyrovnať s vecami, ktoré nemôžete zmeniť.

(Ja som napríklad nezaložil fungujúce, harmonické manželstvo s prvou manželkou. S tou to nebolo možné, boli sme príliš odlišní. Vyrovnal som sa s tým a našiel si inú ženu, s ktorou to možné je 🙂 )
 

Práve o tom a ešte o iných dôležitých veciach je optimistická kniha PŘÍRUČKA ÚSPÉŠNÝCH.

 

Čo si o knihe myslia riaditeľka Základnej školy a riaditeľ Partners Group SK? Video s ich odpoveďami si prehrajte tu >>> 

 

Na knihu platí akcia 1 + 1 zdarma. Jednu knihu si môžete nechať a druhú podarovať niekomu blízkemu.
 

 
Niektoré spoločnosti kupujú túto knihu aj ako vianočný darček pre svojich manažérov.
Pre objednávku knihy vo veľkom kliknite tu >>>

Bezplatnú e-ukážku z knihy si stiahnite tu >>>
 
Papierovú knihu si kúpte tu >>> Cena 5,90 €.
 

 

 

 

 

Alexander Birčák Prajem Vám úspešný deň.

RNDr. Alexander Birčák
Manažérsky poradca a školiteľ.

Mob: +421 904 864 912

 

PS: Do Vianoc už zostalo iba pár týždňov. Doručenie pred Vianocami je reálne pri objednávke do 17.12.2018. Objednajte si preto knihu ešte dnes >>>

2 komentáre

 1. Milan Jokel 2. decembra 2018 at 10:00 - Reply

  Je umenie výstižne a jasne pomenovať veľké problémy pár slovami. Autor jasne a stručne definuje príčiny ich vzniku a logické možnosti ich riešení. A pritom sa jedná o konkrétne životné situácie, s ktorými sa bežne stretávame. Riešenia je možné využiť tak v pracovnom, ako i súkromnom živote.

  Ešte ako starosta som bol na dvoch seminároch Alexandra Birčáka, knižku som si tam kúpil a vrele ju odporúčam každému, kto si chce uľahčiť cestu životom.

  • albisa 3. decembra 2018 at 13:02 - Reply

   Ďakujem, pán Jokel, za pekný komentár 🙂
   Alexander Birčák

Zanechaj komentár