Biznis koučing

Chcete, aby som aj Vám pomohol
rozhýbať Váš biznis?

… Zadarmo?

 

RNDr. Alexander Birčák
Poradca šéfov a doktor motivácie.

 

Vážení obchodní priatelia,

hľadám exkluzívneho klienta na individuálne manažérske poradenstvo – koučovanie,
ktorého budem sprevádzať pri pozdvihnutí jeho pracovnej funkcie (
podnikania) na kvalitatívne vyššiu úroveň.

 

Ak ste Vy ten PRAVÝ / PRAVÁ, tak spolu na osobnej konzultácii pomenujeme:

  1. prekážky a výzvy Vašej manažérskej funkcie,
  2. zdroje, ktoré máte k dispozícii na ich prekonanie a
  3. spôsoby, ako zefektívniť výkon vo Vašej manažérskej funkcii.

Na konci konzultácie Vám ukážem, ako pokračovať ďalej. A …

 

Vy za to z Vášho vrecka nezaplatíte ani cent. Absolútne nič.

???

 

Ako to funguje.

Najprv si dohodneme a uskutočníme osobný telefonický rozhovor.

Spoločne urobíme analýzu Vašej manažérskej funkcie a podnikania. Potom Vám dám konkrétne rady založené na tom, kde sa teraz nachádzate.

Tieto stratégie Vám okamžite pomôžu vyriešiť otázky s motiváciou zamestnancov i vedením spoločnosti a tiež získať viac klientov a peňazí.

Za túto konzultáciu neplatíte nič a zaberie Vám to dokopy 45 – 90 minút.

 

Pomôžem Vám urobiť to najťažšie – pozrieť sa pravde do očí. Nepoužijem pri tom čarovný prútik, ale zdravý sedliacky rozum. Z pozície nezaujatého pozorovateľa Vám poviem, ako vylepšiť vzťahy na pracovisku, čo zmeniť vo vedení spoločnosti a kde máte hľadať klientov.

 

Na konci tejto úvodnej plánovacej konzultácie sa udeje jedna z troch vecí:

1. Navrhnutý plán sa Vám bude páčiť a Vy sa ho rozhodnete realizovať sami. V takomto prípade Vám zaželám veľa šťastia a požiadam Vás, aby ste so mnou zostali v kontakte a informovali ma, ako sa Vám darí.

2. Navrhnutý plán sa Vám bude páčiť a Vy sa stanete mojim klientom, aby som Vám osobne pomohol čo najskôr uskutočniť zmenu.
Ak to bude Váš prípad, tak sa do toho hneď s chuťou pustíme. Už sa na to teším.

3. V nepravdepodobnom prípade, (ktorý ešte nikdy nenastal), budete mať pocit, že som iba zbytočne míňal Váš čas. Vtedy Vám pošlem 600 € na Váš účet. Bez akýchkoľvek otázok. Váš čas je najcennejšia vec, ktorú máte a ja si to uvedomujem.

 

Je to skutočne tak jednoduché
a nie je v tom žiaden háčik.
Zamyslite sa nad tým.

 

To najhoršie, čo sa Vám môže stať je, že dostanete 600,- € za 45 – 90 minút Vášho času.

To najlepšie, čo sa Vám môže stať je, že spoločne (len Vy a  ja) popracujeme na mnohonásobnom zvýšení Vašej efektivity a tržieb.

 

Práve preto to je to tá najúžasnejšia vec,
ktorú dnes môžete dostať ZADARMO.

 

Tu je popis, ako to funguje:

Najprv si osobne zatelefonujeme. A spolu sa pozrieme, v akej situácii sa nachádzate, čo robíte a čo chcete dosiahnuť v budúcnosti.

Keď budeme mať tento „surový materiál“ hotový, pomôžem Vám vytvoriť akčný plán na okamžité zvýšenie Vašej efektivity a profitu.

Je na to veľa rôznych techník, ako sa to dá urobiť.

Napríklad Vám môžem poradiť, ako motivovať ľudí k vyšším výkonom a aké zmeny urobiť vo vedení Vašej spoločnosti, aby sa zvýšila produktivita. Alebo ako nájsť nových, dobre platiacich klientov, alebo zaktivizovať bývalých klientov.

A ako som povedal, za toto nič nezaplatíte.

 

Pýtate sa, prečo Vám niečo také ponúkam?

 

Z dvoch dôvodov:

Za prvé ma to baví. Tento typ poradenstva mi funguje najlepšie a mňa to nesmierne teší, keď vidím niekoho dosahovať pracovné úspechy (a všetko, čo s tým súvisí) vďaka mojej pomoci.

Za druhé – to je spôsob, ako získavam exkluzívnych klientov.

Funguje  to takto:

Predpokladajme, že sa Vám moja konzultácia bude páčiť. A Vy budete chcieť, aby som pre Vás takéto plány nielen vytváral, ale Vám ich aj pomohol zrealizovať. Potom asi budete chcieť pokračovať v našej spolupráci.

V takom prípade Vám ponúknem, aby ste sa stali mojim individuálnym poradenským (koučovacím) klientom.

Cena poradenstva je od 1 000 – 5 000 € mesačne (v závislosti od toho, aký balík konzultácií si vyberiete). A bude pre Vás mimoriadne výhodná.

 

Prečo?

Pretože očakávam, že Vám hneď prvý mesiac spolupráce prinesiem oveľa väčší úžitok, než koľko zainvestujete do celoročného poradenstva. Inak by ste to predsa nerobili…

A ak budeme spolupracovať ďalších 12 mesiacov, som si istý, že dokážeme Vašu efektivitu zdvojnásobiť. Prinajmenšom …

Vy ale uvidíte prínos pre Vás už v okamihu, keď zložíte telefón.
A pri tom neminiete ani cent.

A mimochodom. Ak sa nebudete chcieť stať mojim klientom, nič sa nedeje. Nik Vám nebude nič iné ponúkať, ani robiť na Vás akýkoľvek nátlak.

Mohol by som Vám vymenovať ešte kopec ďalších výhod.  Namiesto toho radšej urobím niečo odvážnejšie:

 

 

Garantujem Vám, že pre Vás bude
táto bezplatná konzultácia
mimoriadne hodnotná
.

 

Alebo Vám zaplatím 600 € len za stratu Vášho času. Stačí mi povedať a budú Vaše. Bez akýchkoľvek otázok.

 

Urobí pre Vás niečo také ešte niekto iný?

 

Toto u nás nerobí žiaden manažérsky kouč (poradca), ktorého poznám.

Ja do toho ale idem, pretože moje poradenstvo a koučovanie vždy prináša skvelé výsledky. To je dôvod, prečo si ma doteraz najímali generálni riaditelia, alebo majitelia firiem. Pozrite si video referenciu tu:

 

 

Viete si predstaviť, že táto ponuka zaujme mnohých. Preto si dôkladne prečítajte túto časť.

 

 

Moje poradenstvo nie je pre každého.
Viem pomôcť iba určitým ľuďom.

 

Som veľmi obozretný, komu poskytnem konzultáciu. Mám na to prísne (ale oprávnené ) kritéria, ktoré je treba splniť, aby sme mohli spolupracovať.

 

Tu sú:

 

1.     Musíte byť vo vrcholovej manažérskej pozícii.

Toto je poradenstvo – koučovanie pre top manažment. Pre ľudí, ktorí majú veľkú moc, ale aj veľkú zodpovednosť.

 

2.     Musíte usilovať o trvalo udržateľný rozvoj firmy.

Vaše podnikanie nesmie byť založené na podvode, alebo zámernej manipulácii s úmyslom poškodiť Vašich klientov (šmejdi).

Vedenie ľudí a firmy by pre Vás nemalo byť o tom, že diktujete ľuďom svoje spôsoby, ako sa majú dostať do Vášho cieľa. V takom prípade poradcu / kouča nepotrebujete.

Malo by to byť o hľadaní najlepšej možnej cesty, ako sa dostať do Vášho cieľa. Záleží na výsledku, nie na tom, ako sa k nemu dostanete. (Aj keď tá cesta musí byť v súlade so zákonmi).

Ak ste šéfom už dlhšiu dobu, tak je to super. Ak ste práve boli menovaní do funkcie, je to tiež v poriadku. Podmienkou je, že chcete hľadať trvalo udržateľné spôsoby podnikania a vedenia ľudí.

Práca počas našej spoločnej konzultácie Vám dá solídny plán na pozdvihnutie Vašej manažérskej funkcie, aj na motiváciu Vašich ľudí.

 

3.     Musíte byť pripravený uskutočniť plány a rozhodnutia, ku ktorým sa spoločne dopracujeme.

Nemajte obavy, nebudem po Vás chcieť nič podivného. Budú to všetko veci, ku ktorým sa dopracujeme pri spoločnom rozhovore. Obvykle to budú Vaše riešenia, ku ktorým Vás pri konzultáciách dovediem. To je podstata koučovania.

Ak budete mať pochybnosti, že riešenie, ku ktorému sme sa dopracovali, je nereálne, tak mi to otvorene povedzte. Aj keď ja to obvykle na klientoch vidím, ak nie sú celkom presvedčení o reálnosti riešenia. A vtedy hľadám s klientom také riešenie, ktoré mu bude vyhovovať viac.

Ak nebudete zavádzať zmeny, ku ktorým sa dopracujeme, ani Vy, ani ja nezarobíme peniaze.

To je všetko. Také sú moje požiadavky.

 

Ďalší postup:

Ak spĺňate vyššie uvedené kritéria a chcete so mnou hovoriť o tom, ako pozdvihnúť Vašu manažérsku funkciu a podnikanie na vyššiu úroveň, tak si pre Vás rád urobím čas.

 

1. Najprv vyplňte prihlášku. Je stručná a jednoduchá. Potrebujem iba vedieť, s kým budem konzultovať, mať predstavu o tom, čo chcete dosiahnuť, atd.

 

2. Potom Vám pošlem zálohovú faktúru na Depozit Seriózneho Záujemcu vo výške 300 €.

Buďte pokojní, mojim cieľom nie je získať Vašich 300 €. Tento Depozit je iba filtrom, ktorý ma chráni pred časovými upírmi a vtipkármi.

Túto zálohu Vám vrátim hneď po skončení našej konzultácie. Ak sa pravda nestanete mojim klientom. V tom prípade bude o túto čiastku znížená Vaša prvá riadna faktúra.

 

3. Po obdržaní Vašej vyplnenej prihlášky a Depozitu Vám pošleme link, na ktorom si zarezervujete telefonickú konzultáciu so mnou.

 

4. Prvý telefonát bude trvať od 45 do 90 minút. Vtedy reálne začneme spolupracovať na tom, čo v skutočnosti potrebujete. A ako to dosiahnuť.

Dôkladne preveríme Vaše ciele, Vaše postupy a podobne … A vypracujeme plán, ako okamžite zlepšiť Vaše vedenie spoločnosti, vedenie ľudí aj celé Vaše podnikanie.

 

Ak zistíte, že je to pre Vás prínosné stať sa mojim exkluzívnym klientom, tak to bude skvelé. Môžeme o tom hovoriť podrobnejšie.

A ak sa nebudete chcieť stať mojim klientom, tak je to tiež OK. Zariadim okamžité vrátenie Vášho Depozitu (zálohy) hneď po zložení telefónu.

A ak mi poviete, že som iba plytval Vašim časom, vrátim Vám DVOJNÁSOBOK Vášho Depozitu.

Takže nemôžete stratiť doslovne nič. Mimochodom, ešte som nikdy nemal klienta, ktorý by považoval čas so mnou za premárnený. NIKDY. Preto si môžem dovoliť takúto ponuku. Moje konzultácie prinášajú rukolapné výsledky. Inak by som neriskoval.

 

Upozornenie – záleží na čase.

 

Táto ponuka je časovo obmedzená. Je to preto, lebo moje individuálne konzultácie vyžadujú veľmi veľa môjho pracovného času, ak Vás chcem priviesť k reálnym výsledkom.

Z toho dôvodu je pre mňa fyzicky nemožné pracovať s viac než s hŕstkou ľudí. Tiež treba brať do úvahy veľký záujem o moje individuálne konzultácie medzi štyrmi očami. A aj to, že moja ponuka je bezprecedentná.

Z toho vyplýva, že táto ponuka platí iba do naplnenia mojej časovej kapacity.


Ak máte pocit, že táto ponuka patrí práve Vám, kliknite tu a
 objednajte si úvodnú konzultáciu >>>.

 

Do skorého počutia

Alexander Birčák