Biznis koučing prihláška

 

Áno, chcem manažérsku konzultáciu.

Žiadam o individuálny telefonický rozhovor (1 : 1) s Alexandrom Birčákom, po ktorom sa možno stanem jeho poradenským klientom.

Na potvrdenie môjho seriózneho záujmu uhradím Depozit Seriózneho záujemcu (zálohu) 300 €.
 
 

Som si vedomý, že sa potom stane toto:


• Po vyplnení tejto prihlášky dostanem emailom zálohovú faktúru, na základe ktorej zaplatím Depozit.
 
Po zaplatení Depozitu dostanem emailom link, na ktorom si vyberiem dátum a čas na rozhovor s Alexandrom Birčákom. V prípade nejasností si čas dohodnem telefonicky.
 
• Alexander Birčák mi počas konzultácie pomôže vytvoriť plán na okamžité posilnenie mojej manažérskej pozície, rozhýbanie môjho podnikania a zvýšenie ziskov.
 
• Môžem, ale nemusím sa stať jeho klientom, a nebude na mňa vyvíjaný žiadny tlak, aby som tak urobil.
 
Ak zistíme, že si „nesedíme“ a ja sa nestanem jeho klientom, dostanem môj Depozit naspäť. Ak si budem myslieť, že konzultácia bola iba stratou môjho času, Alexander Birčák mi dá DVOJNÁSOBOK môjho Depozitu späť. To preto, že VIE, akú cenu má jeho čas a výsledky, ktoré svojim klientom prináša.
 
Ak zistíme, že sme „rovnaká krvná skupina“, tak sa stanem jeho poradenským klientom. Som si vedomý, že poplatky sú od 1.000 € do 5.000 € mesačne, v závislosti od balíka služieb, aký si vyberiem. Môj depozit bude potom odrátaný od prvej mesačnej faktúry.
 
• Som si vedomý, že poradenskí klienti Alexandra Birčáka vytvárajú počas spolupráce s ním oveľa väčšie hodnoty a zisky, než koľko mu zaplatia za konzultácie. Jeho poradenstvo je pre nich preto veľmi výhodné.
 
• JEDINÝM ÚČELOM poradenstva pre mňa je ľahšie viesť firmu a zarobiť svojim podnikaním viac peňazí. A to tak, že budem svojim klientom poskytovať ešte kvalitnejšie produkty a služby, a budem sa pri tom dobre baviť.
 
• Počas poradenstva zlepším svoju pozíciu vo vedení firmy, pri motivácii ľudí, aj pri získavaní klientov bez toho, aby som vyhorel, alebo míňal čas na nezárobkové aktivity. To mi umožní zlepšiť môj životný štýl, užívať si viac času s priateľmi a rodinou a zažívať skvelý pocit sebanaplnenia a sebauspokojenia.
 
• Beriem na vedomie, že toto je iba prihláška. Termín konzultácie mi bude navrhnutý po zaplatení Depozitu. Konzultácie sa konajú podľa pravidla – kto skôr príde, ten skôr melie. Je treba konať rýchle, skôr než budú všetky voľné miesta obsadené.

 

Zadajte svoje údaje tu, aby ste získali výhody tejto OJEDINELEJ ponuky
a mohli so mnou pracovať bok po boku na POZDVIHNUTÍ VÁŠHO PODNIKANIA / FUNKCIE.