fbpx

[tabs slidertype=“top tabs“] [tabcontainer] [tabtext]Poradenstvo[/tabtext] [tabtext]Vyriešené problémy[/tabtext] [tabtext]Cenník[/tabtext] [/tabcontainer] [tabcontent] [tab]

Poradenstvo (Life koučing) a emočné odblokovanie osobne.

Bežná konzultácia a odblokovanie je založené na rozumovom pochopení problému poradcom. Prebieha v príjemnom a diskrétnom prostredí – v kancelárii poradcu a trvá asi 60 minút. Klient popíše svoje problémy, poradca mu položí pár otázok a potom mu zruší zistené bloky špeciálnou bezdotykovou technológiou. Nepodáva pri tom žiadne lieky, ani bylinky.

Viac si o emočnom odblokovaní a psychických blokoch prečítajte tu…

Odporúčajú sa tri návštevy – konzultácie na vyriešenie daného problému.

Intuitívne odblokovanie je založené na intuícii poradcu. Ide o priame zrušenie emočných blokov bez rozhovoru s klientom.

Prognóza. Zvláštny druh konzultácie, pri ktorej klient kladie otázky ohľadom budúcnosti a poradca mu intuitívne odpovedá.

Poradenstvo (Life koučing) a odblokovanie na diaľku.

Konzultáciu je možné uskutočniť aj po telefone po predchádzajúcej objednávke a platbe.

Odblokovanie na diaľku

vykoná poradca na základe telefonickej objednávky a platby vopred. Takéto odblokovanie je namáhavejšie a niekdy menej úspešné.

Po odblokovaní na diaľku je vhodné čo najskôr prísť na kontrolu  – osobnú návštevu.

[/tab] [tab]

Príbehy Zúrivý manžel a Boľavé srdce

– Po niekoľkých návštevách u vás sa mi zlepšil zdravotný stav, zbavil som sa stresu a ujasnil som si, ako mám ďalej viesť svoju firmu.                                  Branislav S.

– Manžel mával záchvaty zúrivosti a obviňoval ma, že ho chcem zabiť. Po mojích troch návštevách u vás sa ukľudnil a je ako vymenený.                              Helena S.

– Bola som už objednaná na rozbíjanie obličkových kameňov ultrazvukom. Dva dni po návšteve u vás mi žiadne kamene nenašli.                                      Anna B.

– Synovca už 8x zavolali do nemocnice na transplantáciu srdca, ale vždy to pre niečo nevyšlo. Sestra spočiatku tvojej pomoci neverila, ale po návšteve u teba sa veci dali do pohybu. Synovec už má nové srdce a má sa veľmi dobre. Veľmi pekne ďakujem                Anna S.

– Už dlhšiu dobu ma bolelo srdce, išlo mi  z hrude vyskočiť. Bol som na rôznych vyšetreniach, aj v Bratislave, a všade mi povedali, že mám srdce zdravé. Počas návštevy u vás som pocítil úľavu na hrudi a odvtedy ma srdce už nebolí.                Štefan J.

– Nejakú dobu ma bolel chrbát a bola som veľmi vyče-paná. Po príchode z práce domov som rovno išla spať. Pri návšteve u teba sa mi veľmi uľavilo, únava prešla, aj bolesť chrbta. Pochopila som, čo robím v práci zle, kde mi uniká moja energia a zmenila som to.         Alena C.

[/tab] [tab]

Cenník

Konzultácia a emočné odblokovanie osobne:

– v pracovnej dobe po-pia: 8.00-15.00: 50,- €/hod.

– mimo pracovnú dobu:  100,- €/hod.

Konzultácia po telefone, Skype: 60,-€/hod.

Intuitívne emočné odblokovanie (osobne): 300,- €

Emočné odblokovanie na diaľku: 100,- €

 

RNDr. Alexander Birčák

Hviezdoslavova 2, 060 01  Kežmarok, Slovenská republika

Mob.: +421 904 864 912

[/tab] [/tabcontent] [/tabs]