Manažéri: Ako motivovať zamestnancov k očkovaniu

Mnohí zamestnanci i manažéri sa odmietajú nechať zaočkovať, pretože to považujú za manipuláciu a zasahovanie do ich osobnej slobody. A riziko, ktorému vystavujú seba a svojich blízkych nepovažujú za tak nebezpečné, aby s tým niečo robili.

očkovanie

.

Pragmaticky zmýšľajúci manažéri k tomu pristupujú tak, že čím viac zaočkovaných zamestnancov, tým menšie riziko ďalšieho lockdownu a výpadkov vo výrobe.

Vláda pripravila určitú motiváciu občanov k očkovaniu, ale vy vo vedení firmy chcete motiváciu k očkovaniu ešte viac podporiť.
 

Keď rozmýšľame o motivácii zamestnancov k očkovaniu, je treba zobrať do úvahy mieru ich iniciatívy. Sú zamestnanci, ktorí sa nechali zaočkovať, hneď ako to bolo možné. Potom sú váhavci, ktorí očkovanie nevylučujú, ale ani sa do neho nehrnú.

A nakoniec sú jednoznační odmietači, ktorí sa nenechajú zaočkovať za žiadnych okolností. Tretiu skupinu – odmietačov presvedčí na očkovanie iba nejaká šokujúca udalosť, ktorá zásadne zmení ich život.

Prístupnými na očkovanie sú teda váhavci a úlohou manažéra je nájsť pre nich tú správnu motiváciu.
 

Obsahom 3 hod. workshopu Ako motivovať zamestnancov k očkovaniu je:
– 5 typov zamestnancov podľa iniciatívy a čo ich motivuje k zmene,
– SWOT analýza nálady zamestnancov k očkovaniu,
– pomenovanie konkrétnych krokov k motivácii zamestnancov k očkovaniu.

Na workshope si otestujete váš manažérsky typ osobnosti podľa iniciatívy a tiež prevažujúci typ osobnosti podľa iniciatívy u vašich zamestnancov. To vám poskytne detailnejší pohľad na situáciu vo vašej spoločnosti. A tiež vám to napovie, aké nástroje máte použiť, aby ste motivovali čo najväčšie percento zamestnancov.

Workshopu sa môžete zúčastniť online, alebo si môžete objednať workshop u Vás v spoločnosti.
 

Prednáša:
RNDr. Alexander Birčák, poradca, kouč a lektor.
(Bývalý riaditeľ marketingu Wüstenrotu Praha, bývalý riaditeľ marketingu Linde Gas Praha a bývalý predseda predstavenstva Sokolovských strojíren.)

Prečo prísť na školenia Alexandra Birčáka: čítajte viac >>>
 

Kedy sa koná toto online školenie:

Streda 21.7.2021 od 13.00 do 16.00 hod.

Toto školenie sa koná online. Emailom Vám pošlem návod na pripojenie sa do vysielania a tiež pracovné listy na poznámky, ktoré vám pred školením odporúčam vytlačiť.

Školenie je interaktívne. Maximálny počet účastníkov je 10 osôb.

Cena online workshopu: 149,- € (4 000 Kč)/osoba. Cena je konečná, nie sme platiteľmi DPH.
 

Cena workshopu u Vás v spoločnosti pri účasti do 10 osôb je 590 €.

Výhodou workshopu u Vás v spoločnosti je, že si Váš vyšší/stredný manažment sám vyhodnotí situáciu s očkovaním. Zaradia sa, kde sa v tej situácii nachádzajú oni ako jednotlivci a tiež si pomenujú, čo je treba robiť s ich podriadenými, aby tá motivácia k očkovaniu bola úspešná.

Ak chcete tento workshop u vás v spoločnosti, vyplňte prihlášku na konci tejto strany a do poznámky uveďte, že chcete tento workshop u Vás vo firme. Ja sa vám do ďalšieho pracovného dňa ozvem a dohodneme podrobnosti.
 

Zaujalo Vás toto školenie?
Využite Zľavu Predpredaj 30%.

Cena v Predpredaji je 99 € (2 700 Kč). Predpredaj končí vo štvrtok 24.6.2021 o polnoci.

 

Ako sa prihlásiť?

Za vstup na školenie môžete zaplatiť platobnou kartou stlačením oranžového tlačítka „Prihláste sa na školenie tu“, alebo bankovým prevodom.
 


 

Pre platbu bankovým prevodom použite „Prihlášku na online školenie“ tu dole. Po prihlásení vám do ďalšieho pracovného dňa vystavíme zálohovú faktúru, ktorú uhradíte pred školením. Po školení vám pošleme riadnu zúčtovaciu faktúru.
 

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]